Semai za ćinka

Stoczylismy dzisiaj z Trollenem kolejna bitwę. Naprzeciw siebie staneły armie Ilian (ja) i Semai(Trollen). Bitwa toczyła się na Marsie przy średniej widoczności ( do 24 cali). Nie było żadnych celów – gralismy na wyżynkę.

Nasze rozpiski:

Lukas – Ilian+Horda – 796 pkt
Ilian:
4x templars+ lider
4x templars+ lider
Nefaryta Ilian
Karak
Merkuriańska Ochyda

Horda
4x Nekromutant
4x Nekromutant
Razyda
Valpurgius

Trollen
nefarytka
z czarem false orders
metropolitan prophet
2x invidian reavers
5x disidents
5xdisidents + laserki
5x dark huntsmen
5x dark huntsmen
calistonski sundancer
calistonski sundancer

Gra była bardzo dynamiczna i bez skrupułów. Trollen parł naprzód swoimi oddziałami kiedy ja trzymałem dystans używając swoje oddziały dystansowe.
Trollen wykorzystując przebiegłość Semai sprytnie powystawiał swoje oddziały na licznych skałach pokrywających treren. Niestety dla niego siła ognia   oraz wytrzymałość wojsk Semai nie była zbyt wielka więc jego jednostki dosyć szybko wyzbywały się nieziemskich trosk. Pierwsi polecieli snajperzy wystawieni wysoko na skale tuz przed moja strefa rozstawienia.

W pewnym momencie oddziały Semai spisywały się bardzo dobrze. Jeden z wojaków w swoich trzech strzałach zabił trzech nekromutantów. Ogólnie większość moich oddziałów gruntów dosyć szybko przestała istnieć jednak nie miało to większego znaczenia. Bardzo dobrze spisywała sie merkuriańska ochyda raz za razem zdejmując kolejne oddziały. Trollen próbował kilku ciekawych akcji, które wymagały wygranych iniciatyw co jednak na szczęście nigdy mu sie nie powiodło. Również dosyć często jego żołnierze nie wytrzymywali napięcia  panikując co dodatkowo ułatwiało mi grę.

Ostatecznie Semai został wybity do nogi. U mnie przezyli Karak, Valpurgius, Ochyda, Razyda, dwóch nekromutantów i jeden Templariusz.

trzeba przyznać że chłopaki Trollena nie zawodzili jeżeli chodzi o skuteczność- jak juz strzelali to trup padał u mnie gęsto – tutaj zamordowany nefaryta 😦


końcówka bitwy – metropolitian prophet po wybiciu templariuszy pada od strzałów Ochydy. Wcześniej Ochyda wybija Invidian Reavers a Karak rozwala oddział Dark Huntsmenów.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Raporty z bitew, Warzone. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s